На Харківщині суд змусив бізнесменів заплатити за засмічене довкілля

Господарський суд Харківської області зобов’язав одне з ПАТ, що спеціалізуються на виробництві будматеріалів, відшкодувати збитки за засмічення довкілля
Depo.
8 серпня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харівської області, про це розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко.

За його даними, підприємство повинно сплатити 19,5 млн грн.

Лесенко зазначив, що у 2013 році Держеконіспекція виявила на одному з підприємств порушення законодавства у сфері поводження з відходами. На території заводу шість земельних ділянок були засмічені гумою, металобрухтом, скловатою та іншими відходами від виробництва.

"За результатами перевірки підприємство повинно було заплатити штраф. Проте керівництво заводу не погодилося з висновками екоінспекції. Прокуратура, захищаючи інтереси держави, скерувала до суду позов з вимогою зобов’язати порушника відшкодувати збитки", - розповів Лесенко.

Після того, як господарський та апеляційний суди відмовили у задоволені вимог прокуратури, Вищий господарський суд України розглянув касацію прокурора і повернув справу на повторний розгляд.

У липні поточного року господарський суд підтримав вимоги прокурора і зобов’язав підприємство сплатити штраф.

Наразі виконання судового рішення знаходиться на контролі прокуратури області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків