На Харківщині суд арештував багатодітного таджика, якого розшукує Інтерпол

Громадянин Таджикістану розшукується за несплачений кредит

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на рішення Дергачівського райсуду Харківської області, суд застосував тимчасовий арешт на 30 діб по відношенню до громадянина Таджикістану, якого розшукує Інтерпол.

Як було встановлено у судовому засіданні, влітку цього року  громадянин Таджикістану був оголошений у міжнародний розшук. Йому інкрімінується "незаконне отримання державного цільового кредиту або кредиту, що видається під державною гарантією".

За словами затриманого та його захисника, кредит брав його син, а він вирушив до Росії, щоб допомогти синові віддати позичені кошти. В Російській Федерації він "працював директором школи, проводив педагогічну діяльність, має вищу філологічну освіту, одружений, має пятьох дітей і сімнадцять неповнолітніх онуків". Підсудний та його захисник назвали затримання помилкою, оскільки він не скоїв ніякого правопорушення на території України. Яким чином цей громадянин опинився в Україні, невідомо.

Розглянувши доводи звинувачення й захисту, суд постановив заарештувати підсудного на 30 діб від моменту затримання (26 жовтня) "до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Таджикістану".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків