На Харківщині суд арештував багатодітного таджика, якого розшукує Інтерпол

Громадянин Таджикістану розшукується за несплачений кредит
Depo.
2 листопада 2016 18:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на рішення Дергачівського райсуду Харківської області, суд застосував тимчасовий арешт на 30 діб по відношенню до громадянина Таджикістану, якого розшукує Інтерпол.

Як було встановлено у судовому засіданні, влітку цього року  громадянин Таджикістану був оголошений у міжнародний розшук. Йому інкрімінується "незаконне отримання державного цільового кредиту або кредиту, що видається під державною гарантією".

За словами затриманого та його захисника, кредит брав його син, а він вирушив до Росії, щоб допомогти синові віддати позичені кошти. В Російській Федерації він "працював директором школи, проводив педагогічну діяльність, має вищу філологічну освіту, одружений, має пятьох дітей і сімнадцять неповнолітніх онуків". Підсудний та його захисник назвали затримання помилкою, оскільки він не скоїв ніякого правопорушення на території України. Яким чином цей громадянин опинився в Україні, невідомо.

Розглянувши доводи звинувачення й захисту, суд постановив заарештувати підсудного на 30 діб від моменту затримання (26 жовтня) "до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Таджикістану".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків