На Харківщині стало менше малолітніх злочинців

У першому півріччі в Харкові та області зменшився рівень злочинності серед неповнолітніх на 35,5%
Depo.
26 липня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, загалом за цей період неповнолітніми скоєно 127 кримінальних правопорушень проти 197 за аналогічний період 2015 року.

"Проте, незважаючи на позитивну тенденцію щодо зменшення кількості злочинів, в окремих районах спостерігається зростання підліткової злочинності, найбільше у Шевченківському (з 2 до 3), Слобідському (з 2 до 7), Холодногірському (з 4 до 9), Індустріальному (з 2 до 7) районах м. Харкова, Балаклійському (з 8 до 13), Богодухівському (з 0 до 4), Зачепилівському (з 0 до 2), Красноградському (з 0 до 3) районах області", - зазначили в прокуратурі.

Із загальної кількості неповнолітніх порушників четверо вже вчиняли злочини раніше.

"Основними причинами скоєння неповнолітніми повторних злочинів під час строку випробування є негативний вплив на поведінку дітей асоціального середовища, у якому вони опинилися, а також складна економіко-соціальна ситуація. Крім цього, на стан рецидивної злочинності серед неповнолітніх засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, негативно впливає неналежне виконання свої обов'язків територіальними підрозділами Національної поліції, що проводять індивідуально-профілактичну роботу з такою категорією неповнолітніх", - зазначили в прокуратурі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків