ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині солдата кинули до в'язниці за дезертирство та крадіжки автівок

Чугуївський міський суд Харківської області засудив військовослужбовця Збройних сил до 5 років 6 місяців позбавлення волі за дезертирство і викрадення двох автомобілів
Depo.
22 червня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
На Харківщині солдата кинули до в
На Харківщині солдата кинули до в'язниці за дезертирство та крадіжки автівок

Про це йдеться в повідомленні прес-служби військової прокуратури Центрального регіону, передає depo.ua.

"19 червня 2015 вступив в законну силу вирок Чугуївського міського суду Харківської області, яким військовослужбовця ЗС України солдата строкової служби однієї з військових частин в Харківській області, обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 407 і ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, засуджений до 5 років 6 місяців позбавлення волі", - сказано в повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний військовослужбовець, перебуваючи на лікуванні у військовій частині міста Харкова, діючи з метою тимчасово ухилитися від виконання обов'язків військової служби, 1 липня 2014 без поважних на те причин самовільно залишив територію зазначеної військової частини і в момент затримання - 5 січня 2015 проводив час на свій розсуд.

"Перебуваючи за межами військової частини і не виконуючи обов'язків по службі, зазначений військовослужбовець двічі незаконно заволодів транспортними засобами, які використовував на свою користь", - зазначили у відомстві.