На Харківщині ще одна людина померла від отруєння сурогатним алкоголем

Новий летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю зареєстровано у Куп’янську
Depo.
5 листопада 2016 08:58
ФОТО: depo.ua
На Харківщині ще одна людина померла від отруєння сурогатним алкоголем
На Харківщині ще одна людина померла від отруєння сурогатним алкоголем

Як повідомили Depo.Харків у Держпродспоживслужбі України, станом на 16:00 4 листопада новий летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю, підтверджений результатами судово-медичної експертизи, виявлений у Куп’янську Харківської області.

За відомостями служби, загальна кількість отруєнь фальсифікованим алкоголем у Харківській області становить 99 випадків, з них 52 особи померли. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 49 померлих.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби, у Донецькій, Луганській, Житомирській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 46 осіб, з них померли - 16). Кількість постраждалих по кожній області наступна:

Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося 6 осіб, померло - 6;

Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося 3 особи, з них померла - 1 особа;

Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло - 2;

Донецька область (м. Лиман): отруїлося 9 осіб, з них 5 померло;

Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло 2 особи;

Запорізька область (Вільнянський район): отруїлося 18 осіб.

Станом на 16 годину 04.11.2016 року в країні зареєстровано 145 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 68 завершились летально.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 55 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область - 49, Миколаївська область - 5, Житомирська - 1).

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині внаслідок отруєння алкоголем померли кілька десятків людей, ще близько 100 були госпіталізовані. Слідство триває за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки). У справі затримали кілька виробників, посередників і продавців сурогатного алкоголю.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків