На Харківщині рядового покарали символічно за два поспіль дезертирства

У Харківській області чоловіка за два поспіль кримінальних правопорушення оштрафували
Depo.
20 липня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення Чугуївського міського суду Харківської області від 14 липня розміщене в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Згідно матеріалів справи, підозрюваний – уродженець міста Ромни Сумської області, якого 22 серпня 2014 року призвали на військову службу за мобілізацією на особливий період, служив на посаді стрільця-помічника гранатометника в Башкирівці під Чугуєвом.

Чоловіка обвинувачували у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини без поважних причин, вчинене повторно протягом року), що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або службовим обмеженням на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Суд встановив, що 8 січня 2015 року військовослужбовець "виявив небажання проходити військову службу та вирішив самовільно залишити місце дислокації військової частини", відправившись на зустріч із дружиною в місто Харків. Повернувся в частину чоловік тільки 12 січня.

Наступного дня, 13 січня, рядовий вирішив самовільно залишити місце дислокації військової частини, виїхавши до себе додому. Повернувся він тільки 22 січня.

Під час суду військовослужбовець визнав свою провину.

Суд визнав рядового винним та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків