ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У родича мера з Харківщини, який не схотів гімн України, знайшли нерухомість по всій країні

Родич мера Чугуєва Галини Мінаєвої Сергій Кузьменко володіє нерухомими приміщеннями в Харкові загальною площею 2337,5 кв м
Depo.
9 червня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua
У родича мера з Харківщини, який не схотів гімн України, знайшли нерухомість по всій країні
У родича мера з Харківщини, який не схотів гімн України, знайшли нерухомість по всій країні

Як передає Depo.Харків, про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на Харківський антикорупційний центр.

За відомостями видання, Кузьменко Сергій Миколайович народився у селі Михайлівка Шаргородського району Вінницької області, а зараз мешкає у селищі Малинівка Чугуївського району.

Саме у селі Михайлівка Шаргородського району народилася й чинний мер Чугуєва Галина Мінаєва, яка має дівоче прізвище Кузьменко і яка також по-батькові Миколаївна.

Крім того, Мінаєва і Кузьменко є друзями у соціальній мережі "Однокласники", а також фотографувалися на спільних заходах, у тому числі родинних.

За даними реєстру нерухомого майна, Кузьменко має у власності нежитлові приміщення на вулиці Киргизькій в Харкові площею 2207 кв м. та 129 кв м.

Також у його власності є частка у двох квартирах у Донецьку (загальна площа квартир 55 кв м та 49 кв м), частка у будинку у с. Великі Будищі Полтавської області, частка квартири у Чернігові, частка у будинку площею 100 кв м у місті Щорс Чернігівської області, будинок у Кривому Розі, квартира у Сумах площею 48 кв м, частка у двох квартирах у Києві (загальна площа квартир 50 та 72 кв. м.), частка квартири у місті Токмак Запорізької області, частка квартири у Харкові на вул. Роганській тощо.

Крім того, на частину майна, у тому числі будинок в селі Леб’яже Чугуївського району, накладений арешт.

За даними ЄДР, бізнесу у Кузьменко немає, жодною підприємницькою діяльністю він не займається.

Галина Мінаєва займає посаду міського голови Чугуєва з 2002 року. На останніх виборах вона балатувалася від партії "Наш край", а на попередніх – від Партії регіонів.

Як повідомляв Depo.Харків, у грудні 2015 року Чугуївська міська рада, яку очолює Мінаєва, відмовилася від пропозиції кожну сесію розпочинати з Державного гімну України.