На Харківщині рецидивіст відібрав у п’яного американця 8 тис. дол

Мешканець Харківської області отримав 7 років та 6 місяців позбавлення волі за грабіж іноземця
Depo.
13 вересня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень України, на початку березня біля одного із магазинів у Куп'янску-Узловому раніше неодноразову судимий уродженець Донецької області відібрав у п’яного громадянина США 8 тисяч доларів.

Як розповів в ході судового засідання сам потерпілий, він приїхав до України у своїх справах та знаходився у селищі Куп'янськ-Вузловий у своєї подруги. Уночі чоловік, який був у нетверезому стані, пішов на залізничний вокзал та мав намір їхати до Києва. Біля магазину, що знаходився неподалік вокзалу, він зустрів обвинуваченого з котрим вони разом випили горілки, після чого останній вихопив з карману його куртки гроші.

Обвинувачений частково визнав свою вину, вказавши, що він дійсно забрав у потерпілого кошти, але грошей було значно менше, а саме 1387 доларів.

Куп'янський міськрайонний суд Харківської області визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 186 КК України (грабіж у великих розмірах) та призначив йому покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків