На Харківщині прокуратура попередила незаконну передачу підприємству свердловини

Апеляційний суд скасував рішення про узаконення права власності на артезіанську свердловину
Depo.
25 жовтня 2016 09:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, Харківський апеляційний господарський суд на вимогу прокуратури області скасував рішення суду першої інстанції та не дозволив одному з підприємств узаконити право власності на артезіанську свердловину, що розташована у Чугуївському районі.

Як розповів начальник управління прокуратури області Олександр Бондаренко, у квітні поточного року одне з приватних підприємств, яке займається виробництвом макаронних та хлібобулочних виробів, звернулося до господарського суду області з позовом про узаконення права власності на систему водопостачання. До комплексу системи загальною площею 43,6 кв. м та вартістю майже 100 тис. грн. увійшли чотири водонапірні башти, будівлі свердловин та рамки розбору води. Суд позов задовольнив.

"Однак приватне підприємство порушило чинне законодавство. Зокрема, у встановленому порядку не оформило право землекористування ділянкою, на якій розташований комплекс, та не надало відповідних доказів безпечності та придатності до експлуатації спірних будівель. Тому прокуратура звернулася до апеляційної інстанції з вимогою припинити незаконну експлуатацію та користування системою водопостачання", - пояснив Бондаренко.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків