На Харківщині призовник отримав строк за непідписану повістку

Чугуївський суд Харківської області встановив, що придатний для строкової служби чоловік ухилився від призову
Depo.
1 серпня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у рішенні Чугуївського міського суду Харківської області від 27 липня, яке опубліковане у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно матеріалів справи, чоловіка обвинувачували за ст. 335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу).

Суд встановив, що обвинувачений досягнув призовного віку та підлягав призову на строкову військову службу до Збройних Сил України у травні - червні 2016 року. Про кримінальну відповідальність за ухилення від строкової служби чоловік був попереджений.

25 травня 2016 року призовника медкомісія визнала придатним для служби. Однак обвинувачений від отримання повістки, а також від підписання розписки про отримання повістки відмовився. Наступного дня чоловік не з'явився до військкомату.

Під час судового засідання обвинувачений свою провину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та пояснив, що дійсно ухилявся від призову на строкову військову службу.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік з іспитовим строком на той же період.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків