На Харківщині посадили в тюрму молодого депутата-шахрая

Зловмисник шахрайським шляхом отримав 60 тис. грн
Depo.
30 вересня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області. Балаклійський районний суд визнав винним 24-річного депутата районної ради у вчиненні відразу трьох злочинів та засудив до 2 років позбавлення волі.

За відомостями заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Едуарда Миргородськкого, навесні поточного року мешканець Балаклії звернувся до депутата з проханням роз'яснити йому порядок виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Депутат пояснив, що це можливо тільки за домовленістю. Він запропонував допомогу і повідомив громадянину, що той повинен перерахувати 50 тис. грн, які нібито необхідно заплатити посадовим особам сільради, на території якої розташована ділянка, за позитивне вирішення його питання.

Кошти злочинець попросив перерахувати на банківську картку.

Згодом депутат попросив ще 10 тис. грн. За ці гроші він пообіцяв вплинути на голову сільради при прийнятті останнім рішення щодо виділення землі.

Отримавши 60 тис. грн, зловмисник розпорядився ними на власний розсуд.

Чоловіка визнали винним у шахрайстві, одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення одним із голів сільської ради, а також підбурюванні в наданні такої вигоди (ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369, ч.2 ст.369-2 КК України).

Свою вину зловмисник визнав у повній мірі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків