На Харківщині питання безпеки є пріоритетним, - Світлична

У Харкові проходять всеукраїнські антидиверсійні заходи
Depo.
17 листопада 2016 19:14
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, тренування, організовані Службою безпеки України за підтримки Харківської ОДА, триватимуть з 17 по 21 листопада.

У тренуваннях беруть участь підрозділи СБУ з усіх регіонів України, а також представники Міністерства внутрішніх справ та Збройних сил України.

"Питання безпеки є одним з наших головних пріоритетів. Задля попередження імовірних спроб російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в регіоні ми разом з силовими структурами в постійному режимі напрацьовуємо відповідні комплексні заходи. Саме тому було прийнято рішення провести всеукраїнські навчання для спецпідрозділів у Харківській області", - відзначила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

В Управлінні СБУ в Харківській області звернулися до жителів області з проханням з розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей, що можуть виникнути у зв’язку з проведенням антидиверсійних тренувань.

Як повідомляв Depo.Харків, 17-21 листопада у Харкові та Харківській області Служба безпеки України за підтримки місцевих органів державної виконавчої влади проводить скоординовані заходи з протидії можливим диверсійно-терористичним загрозам.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків