На Харківщині підприємство заборгувало державі майже 250 тис. грн

Підприємець понад рік не сплачував кошти за оренду майнового комплексу
Depo.
10 жовтня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
На Харківщині підприємство заборгувало державі майже 250 тис. грн
На Харківщині підприємство заборгувало державі майже 250 тис. грн

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури області, прокуратура пред'явила до господарського суду області позов щодо стягнення заборгованості за оренду та пені з одного з приватних підприємств, а також розірвання договору і повернення державі майна площею 1,9 тис. кв. м.

За відомостями заступника прокурора області Олега Мельника, приватний підприємець-орендар понад рік систематично не сплачував кошти за користування цілісним майновим комплексом, що розташований на території Куп'янського району. Будівлі та споруди використовувалися для промислових цілей.

"Більше того, нещодавно господарський суд області задовольнив вимоги Ізюмської місцевої прокуратури та зобов'язав підприємство погасити накопичені борги. Однак орендар гроші не заплатив та продовжив порушувати умови договору і чинне законодавство. У зв'язку з цим прокуратура області скерувала до суду позов з вимогою не тільки сплатити заборговані кошти, а й розірвати договір оренди та повернути майно у  державну власність", - наголосив Мельник. 

За останні 4 місяці сума боргу  склала майже 243 тис. грн.

Наразі позов перебуває на розгляді суду.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків