ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині перекроїли бюджет

Депутати внесли зміни до обласного бюджету
Depo.
18 червня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Згідно з постановою Кабміну області передбачається субвенція з державного бюджету в розмірі 171,7 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення.

Також Харківщина приймає субвенції з Чернігівської (278 тис. грн) та Сумської областей (311 тис. грн) за послуги, що надаються Харківським міжобласним центром клінічної генетики та пренатальної діагностики, а також субвенцію з Донецької області (1,3 млн. грн.) за послуги Харківського обласного центру служби крові з переробки плазми.

За рахунок нерозподілених коштів загального фонду обласного бюджету збільшуються асигнування на утримання установ, розвиток матеріально-технічної бази та фінансування окремих програм і заходів, а саме виділяються кошти: на придбання шкільних автобусів в рамках обласної Програми розвитку освіти "Нове освітній простір Харківщини на 2014-2018 роки" в сумі 5 млн. грн.; на закупівлю путівок для дітей соціально незахищених категорій в сумі 1,2 млн. грн.; на капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих заходів у Коломацькому навчально-виховному комплексі 986 тис. грн.

Також планується виділення коштів на проведення робіт капітального характеру по об'єктах соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства в сумі 14,9 млн. грн.

Крім того, запропоновано спрямувати кошти на співфінансування по об'єктах, які будуть фінансуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку в 2015 році в загальній сумі 14,3 млн. грн.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua