На Харківщині п’яні водії вбили одну людину та покалічили вісьмох

У Харківській області триває місячник безпеки дорожнього руху
Depo.
31 серпня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у відділі комунікації ГУ Національної поліції України в Харківській області, місячник розпочався 8 серпня та триватиме до 12 вересня

"Згідно з результатами роботи, з початку місячника на території Харківській області зареєстровано 155 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими, під час яких 18 осіб загинули та 205 отримали тілесні ушкодження, - розповів т.в.о. начальника відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в області Валерій Кузьмінов. - З вини нетверезих водіїв скоєно 5 ДТП з постраждалими - одна особа загинула та 8 отримали травми".

Старший інспектор з особливих доручень УПД Олег Ніконенко розповів, що також в області проводять профілактичну роботу щодо попередження дитячого травматизму.

Проводяться бесіди з дітьми та батьками.

Також правоохоронці обстежують ділянки, прилеглі до територій дитячих і навчальних закладів. Перевіряється технічний стан автобусів, що використовуються для перевезення учнів до навчальних закладів. Він повинний відповідати вимогам нормативно-правових актів, які стосуються безпеки дорожнього руху.

Як повідомив старший інспектор з особливих доручень УПД Олексій Лисіков, спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій проведені обстеження експлуатаційного стану вулично-дорожньої мережі та ділянок, які прилягають до територій 1 123 дитячих та навчальних закладів, розташованих в населених пунктах Харківської області та 315 маршрутів руху шкільних автобусів.

До районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських рад направлено 25 інформацій з зазначенням виявлених недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі, прилеглої до територій дитячих навчальних закладів, та конкретними пропозиціями щодо необхідності впровадження заходів та проведення робіт, направлених на забезпечення безпеки дорожнього руху.

"Управлінням патрульної поліції у м. Харкові в рамках профілактичних відпрацювань виявлено 3 413 порушень ПДР, в тому числі: 209 випадків керування транспортом у стані сп’яніння, 75 порушень правил обгону, 1 307 порушень правил проїзду перехресть, - розповів начальник сектора безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Сергій Марющенко. - Перевірено 19 транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів, виявлено 12 фактів порушення водіями правил перевезення пасажирів, складено 12 актів на усунення виявлених недоліків".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків