На Харківщині обласні стипендії призначені 39 обдарованим студентам, - Світлична

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична привітала харківську молодь з Днем студента
Depo.
17 листопада 2016 08:56
ФОТО: depo.ua
На Харківщині обласні стипендії призначені 39 обдарованим студентам, - Світлична
На Харківщині обласні стипендії призначені 39 обдарованим студентам, - Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, голова Харківської ОДА взяла участь у відкритті Першого музичного фестивалю "Гаудеамус Оpera", що присвячений Міжнародному дню студента.

Перед початком концертної програми студенти творчих вишів Харківської області представили інсталяції сучасного мистецтва.

Відкриваючи фестиваль, Світлична привітала присутніх в залі з Міжнародним днем студента, побажавши молодим людям самореалізації та успіхів у навчанні.

"Студентство - це візитна картка Харківської області. Наш регіон входить в десятку світових студентських центрів, і ми можемо пишатися нашою енергією, мужністю, креативністю, а головне - нашою молоддю, яка є надією Харківщини, рушійною силою соціально-економічного розвитку нашого регіону і, безумовно, духовним її наповненням. У складні часи, які зараз переживає наша держава, саме ви своєю наполегливою працею, своїми досягненнями у навчанні, спорті, волонтерською діяльністю можете задавати тон і рухати вперед нашу країну", - звернулася до харківських студентів керівник області.

Вона також вручила дипломи, які підтверджують право на отримання обласних стипендій, 39 обдарованим студентам Харківської області (20 з них - сироти). Серед стипендіатів, у тому числі, курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, Національної академії Національної гвардії України, Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету внутрішніх справ.

Урочисту частину продовжив святковий концерт за участю артистів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків