ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині "нашкребуть грошей" на бійців АТО та спортшколи

До бюджету Харківської області хочуть внести зміни
Depo.
8 квітня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор департаменту фінансів Харківської облдержадміністрації Сергій Овсянников, пише STATUS QUO, передає кореспондент Харків.depo.ua.

За словами Овсянникова, 993 млн. 444 тис. грн. субвенції з держбюджету планується розподілити між районами та містами області на проведення розрахунків по пільгах та субсидіях. Всього за рік будуть проведені розрахунки на 2 млрд. 49 млн.грн.

Передбачена субвенція з держбюджету в 5 млн. 984 тис. грн. на утримання 18 спортивних шкіл, які раніше фінансувались з інших джерел.

В рамках Програми економічного і соціального розвитку передбачено 2 млн.грн. на організацію відпочинку в санаторіях області військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО. На випуск і розповсюдження інформаційних буклетів, листівок, з контактами організацій, які можуть надавати допомогу і підтримку демобілізованим військовослужбовцям, виділяється 50 тис. грн.

1 млн. 341 тис. грн. планується виділити на завершення будівництва свердловини водозабору в Люботині.

Крім того, передбачений перерозподіл раніше виділених коштів департаменту охорони здоров'я:

12 млн.грн. - на гемодіаліз,

500 тис.грн. - на харчування дітей у будинках дитини, витрати на які були збільшені у зв'язку з прибуттям дітей із зони АТО,

600 тис.грн. - на витратні медичні матеріали,

615 тис.грн. - на придбання ліків дитині, хворій на важку форму фенілкетонурії. Мова йде про придбання імпортного препарату, так як інші в цьому випадку не підходять.