ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині нарахували понад дві тисячі "офіційних" наркоманів

У Харківській області станом на початок другого кварталу цього року налічувалося 2,4 тис. наркозалежних
Depo.
22 червня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківського обласного центра здоров’я, значну частину від загальної кількості, 1,1 тис. осіб, складають молоді хлопці.

Крім того .цього року збільшилася кількість хворих на наркоманію, які споживають опіоїди ін'єкційним шляхом з трохи більше 1 тис. осіб на початок другого кварталу минулого року до 1,1 тис. осіб станом на початок другого кварталу цього року.

"У Харківській області діє програма замісної підтримувальної терапії. На кінець першого кварталу 2016 року замісну підтримувальну терапію препаратами бупренорфіну гідрохлориду та метадону гідрохлориду отримували 258 ін'єкційних наркоманів", - зазначили в прес-службі.

У 2015 році у Харківській області правоохоронці відкрили 1607 кримінальних проваджень щодо злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, з них 381 - за фактами збуту наркотичних речовин, 10 - схиляння інших осіб до вживання наркотиків, перекриті дев’ять міжнародних каналів постачання наркотичних речовин. Припинена діяльність 159 наркопритонів, з них 43, де займалися виготовленням наркотичних засобів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків