На Харківщині ліквідували мережу з виготовлення та збуту вогнепальної зброї

У Харківській області СБУ ліквідувала мережу з виготовлення та збуту вогнепальної зброї
Depo.
7 вересня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-центрі Управління СБУ в Харківській області, міжрегіональну злочинну групу, що незаконно виготовляла та продавала вогнепальну зброю, запчастини та комплектуючі до неї, ліквідувала на Харківщині Служба безпеки України.

Організатором групи був 26-річний киянин. Через Інтернет він підшукував покупців на зброю та набої до неї. Розрахунок відбувався за допомогою банківських платіжних карток, після чого зловмисник відправляв замовлення поштою у будь-які регіони України.

До складу групи входили ще двоє чоловіків, один з яких займався пошуком та постачанням складових частин до вогнепальної зброї, а інший здійснював повний цикл виготовлення, закалювання та підгонки деталей, яких бракувало - нарізних стволів, затворів, бойків тощо. Металообробні станки та інше обладнання для кустарного виготовлення елементів вогнепальної зброї зловмисник розмістив на території свого приватного домоволодіння.

2 вересня співробітники СБУ затримали всіх учасників групи. Під час обшуків за місцями їх мешкання вилучено вогнепальну зброю, комплектуючі частини до неї, боєприпаси, а також знаряддя для виготовлення комплектуючих.

На мобільних телефонах зловмисників виявлені численні фото- та відеодокази їхньої причетності до протиправної діяльності.

Слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.

На Харківщині ліквідували мережу з виготовлення та збуту вогнепальної зброї - фото 1

На Харківщині ліквідували мережу з виготовлення та збуту вогнепальної зброї - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків