ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині голова сільради потрапив під "мобілізаційну люстрацію"

У Харківській області засуджено голову однієї з сільських рад у Вовчанському районі за зрив мобілізації.
Depo.
5 квітня 2015 10:33
ФОТО: depo.ua
На Харківщині голова сільради потрапив під "мобілізаційну люстрацію"
На Харківщині голова сільради потрапив під "мобілізаційну люстрацію"

Про це повідомляє прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на прокурора Вовчанського району Володимира Іванова, передає кореспондент Харків.depo.ua.

За словами прокурора, Вовчанський районний суд 2 квітня визнав винним виконуючу повноваження голови однієї з місцевих сільських рад за ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість). Посадовцю призначено покарання у вигляді 4250 грн штрафу (250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) з позбавленням права обіймати посади голів обласних, районних, районних в містах, сільських та селищних рад протягом 2 років.

"Керівниця не організувала своєчасне оповіщення та прибуття 20 військовозобов'язаних до райвійськкомату. Цим самим вона не забезпечила виконання мобілізаційних заходів, які проводяться Президентом України з метою ротації військовослужбовців та адекватного реагування на загрози національній безпеці держави", - зазначив Іванов.

У прокуратурі зауважили, що на теперішній час вирок суду не набрав чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.