ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині дорожчає проїзд у приміських електричках

Південна залізниця з 28 квітня вводить нові тарифи на проїзд у приміському сполученні
Depo.
21 квітня 2015 09:10
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Харків.depo.ua у прес-службі Південної залізниці, в середньому вартість збільшиться майже на 30%.

"Індексація тарифів на проїзд у приміському сполученні погоджена з державними адміністраціями областей, на території яких Південна залізниця забезпечує транспортне обслуговування. Вартість проїзду за новими тарифами визначена відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України", - наголосили на магістралі.

При цьому на Південній залізниці наголосили, що рівень тарифів навіть з урахуванням підвищення не відповідає тим витратам, які несе залізниця в сфері приміських перевезень.

"Залізничники продовжують здійснювати соціальну функцію з реалізації найдоступнішого виду перевезень - приміського, незважаючи на збитки, що регулярно несе підприємство. Відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт», якщо рівень тарифів на перевезення пасажирів в приміському сполученні не забезпечує рентабельність цих перевищень, збитки залізниці повинні компенсуватися із місцевих бюджетів. На жаль, ця норма закону роками не виконується", - йдеться в повідомленні.