Під Харковом у водосховище закачають 110 млн кубометрів води з Дніпра

Водосховище, що постачає водою Харків, три роки залишалося без постачання води з Дніпра
Depo.
21 жовтня 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомила Depo.Харків прес-служба Харківської міськради, почалося прокачування води каналом "Дніпро - Донбас" до Краснопавлівського водосховища, другого за потужністю джерела водопостачання Харкова.

Як повідомив директор Комплексу водопідготовки "Дніпро" КП "Харківводоканал" Максим Панченко, прокачування води каналом і водообмін у Краснопавлівському водосховищі не проводилися три роки. "Було спрямовано багато листів до Кабінету Міністрів, і нарешті уряд виділив 60 млн грн, які дозволять подати до Краснопавлівського водосховища 110 млн кубометрів води з Дніпра. Цього обсягу нам вистачить приблизно на два роки", - сказав Панченко.

Він також зазначив, що тепер, завдяки поповненню водою Краснопавлівського водосховища, харків'яни будуть отримувати більш якісну питну воду.

Довідка Depo.Харків. Краснопавлівське водосховище є складовою частиною каналу "Дніпро-Донбас", його обсяг становить410 млн куб. м, розташоване в 140 км від Харкова. Водосховище побудовано в 1980 році для покриття дефіциту і забезпечення водою маловодних Харківської, Донецької та Луганської областей. Забезпечує водопровідною водою 23% споживачів, або 300-350 тис. жителів Харкова і області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків