ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині деякі райони не встигають з мобілізацією

В Харківській області окремі райони перевиконують план часткової мобілізації
Depo.
10 квітня 2015 16:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації із посиланням на голову ХОДА Ігоря Райніна, передає кореспондент Харків.depo.ua.

Зокрема, в Балаклійському районі в армію призвали на 12% більше військовозобов'язаних, ніж було заплановано, у Валківському - більше на 14%. У Первомайському та Чугуївському районах плани виконані на 114%.

В цілому, за даними голови ХОДА, по районах області план часткової мобілізації виконаний на 98,4%. Рівень мобілізації в Харкові та деяких містах обласного підпорядкування, як і раніше, істотно відрізняється від показників районів. Так, показник по Харкову - всього 48,3%. Серед відстаючих - також міста Люботин, Куп'янськ, Ізюм. Серйозні питання у керівництва області викликає ситуація в м.Чугуїв. Незважаючи на те, що в цілому Чугуївський район план мобілізації перевиконав, у райцентрі призвано в армію тільки 50% від необхідної кількості військовозобов'язаних.

Ситуація з мобілізацією в районах Харкова також різниться. Якщо показник Орджонікідзевського району - 61%, то в Комінтернівському - тільки 36%, в Червонозаводському - 37%.