На Харківщині держпідприємство вкрало води на чверть мільйона

У Харківській області виявили підприємство, яке незаконно експлуатувало надра
Depo.
15 серпня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, про це розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Пісоцький.

За його даними, одне з держпідприємств, що працює на ринку харчової продукції, без дозвільних документів з 2014 року продавало воду з артезіанських свердловин, що знаходяться на його балансі.

"Вода водопроводом подавалася мешканцям одного з сіл Краснокутського району без відповідного контролю її якості. За оцінками Держекоінспекції, внаслідок самовільного водокористування підприємство завдало державі збитків на суму 280 тис. грн", - розповів Пісоцький.

Дергачівська місцева прокуратура направила до господарського суду області позов з вимогою стягнути збитки. На даний час судовий розгляд триває.

Крім того, Краснокутський відділ Дергачівської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил використання надр, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей або довкіллю (ч. 1 ст. 240 КК України).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків