ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині буде закуплене нове медичне обладнання, - перший заступник губернатора Світлична

Фінансова дисципліна дозволяє знаходити кошти для розвитку регіону і соціальної підтримки жителів області
Depo.
22 червня 2016 21:05
ФОТО: depo.ua
На Харківщині буде закуплене нове медичне обладнання, - перший заступник губернатора Світлична
На Харківщині буде закуплене нове медичне обладнання, - перший заступник губернатора Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, про це перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична сказала під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону і міжнародного співробітництва.

Члени комісії обговорили зміни до бюджету області, які планується винести на найближче засідання сесії обласної ради. За словами Світличної, завдяки скоординованій роботі всіх учасників бюджетного процесу вдається знаходити можливість і спрямовувати кошти на розвиток регіону та соціальну сферу.

"Завдяки хорошій бюджетній дисципліні, яка була розроблена і зараз впроваджується командою обласної державної адміністрації, вдалося розподілити фінансові ресурси таким чином, щоб більшу частину направити на допомогу соціально незахищеним сім'ям. І на цій сесії буде розглядатися питання про виділення коштів на надання матеріальної допомоги людям, які знаходяться в складній ситуації, - сказала Світлична. - Також глава області Ігор Райнін велику увагу приділяє питанням охорони здоров'я, в регіоні буде закуплено нове медичне обладнання. Що стосується сфери освіти, будуть придбані нові автобуси і зміцнена матеріально-технічна база шкіл".

Згідно зі змінами до бюджету, на сферу соціального захисту населення планується виділити близько 7 млн грн. Гроші спрямують на придбання обладнання та інвентарю в інтернати для дітей з особливими потребами. Також кошти будуть спрямовані в інтернати для людей похилого віку, інвалідів та на проведення санаторно-курортного лікування ветеранів війни.

Крім того, за рахунок коштів держбюджету збільшуються: субвенція на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям і допомоги по догляду за інвалідами I і II групи внаслідок психічного розладу (на 5 млн 393 тис грн); субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (на 338 млн 606 тис грн).

Крім того, під час комісії було розглянуто питання про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків