ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині бізнесмени продають незаконно добуту воду

Прокуратура виявила факт незаконного видобування артезіанської води під Старим Салтовом
Depo.
5 липня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, про це розповів начальник Вовчанського відділу Чугуївської місцевої прокуратури Вадим Єфремов.

За його даними, згідно з розпорядженнями голови місцевої райдержадміністрації товариство незаконно отримало в оренду на 49 років 2 га рекреаційних земель поблизу Печенізького водосховища вартістю понад 156 тис. грн.

При цьому було змінено цільове призначення земель - з рекреаційного на промисловий. ТОВ під селищем Старий Салтів організувало видобуток з артезіанської свердловини питної води для продажу.

Більше того, чверть орендованої площі (0,5 га лісу) є землями держлісгоспу.

"Голова місцевої РДА перевищив свої повноваження, оскільки розпоряджатися землями рекреаційного призначення та держлісництва не входить до компетенції райдержадміністрації. До того ж, під виробництво надаються ділянки виключно за рахунок земель промислового призначення. У зв’язку з цим прокуратура направила позов з вимогою визнати незаконними та скасувати низку розпоряджень голови РДА", - зазначив Єфремов.

Прокуратура внесла позов до господарського суду області про визнання договір оренди недійсним. Наразі справа знаходиться на розгляді у суді.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків