На Харківщині автоматично нарахували 98% субсидій, - керівник ОДА Світлична

У Харківській області автоматично продовжили 98% субсидій, терміни яких закінчилися в травні-червні
Depo.
13 вересня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
На Харківщині автоматично нарахували 98% субсидій, - керівник ОДА Світлична
На Харківщині автоматично нарахували 98% субсидій, - керівник ОДА Світлична

Як повідомили Depo.Харків, про це повідомила т.в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична вчора, 12 вересня, під час селекторної наради під керівництвом голови уряду Володимира Гройсмана.

"Ми працюємо 24 години на добу, щоб гарантувати жителям регіону надання всіх послуг. Завдяки скоординованій роботі усіх відповідальних служб, сьогодні автоматично перераховані вже 98% субсидій, терміни яких були вичерпані в травні-червні", - зазначила Світлична.

Підбиваючи підсумки наради, в.о. голови Харківської ОДА дала доручення керівникам на місцях докласти максимум зусиль для того, щоб соцслужби впоралися зі збільшенням обсягу роботи напередодні опалювального сезону, коли люди почнуть активніше звертатися за отриманням субсидій. Також керівник області попросила приділити додаткову увагу інформуванню населення про можливість отримання субсидій.

"Люди повинні розуміти, що субсидія - це дієвий державний механізм компенсації витрат, які вони несуть у зв'язку з підвищенням тарифів, - підкреслила Світлична. - Цей механізм працює, питання тільки за злагодженістю роботи комунальних підприємств, органів місцевого і державного управління".

Довідка Depo.Харків. За новим (спрощеним) порядком з травня 2015 року до органів соціального захисту населення області за призначенням субсидії звернулися понад 284 тис. сімей, ще 119 тис., які користувалися субсидією в опалювальний період 2014-2015 років, субсидія призначена автоматично. Таким чином, на кінець опалювального періоду 2015-2016 років до участі в програмі житлових субсидій було залучено понад 403,4 тис. сімей.

З травня 2016 року вперше за призначенням субсидії звернулися понад 35 тис. сімей.

В цілому по Україні з травня цього року за призначенням субсидій вперше звернулися понад 500 тис. сімей.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків