На Харківщині зросла кількість побутових аварій через газ

У Харківській області зросла кількість аварій, пов'язаних із використанням газу в побуті

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ Держпраці в Харківській області.

За даними управління, протягом 2018 року у Харківській області сталося п'ять нещасних випадків, пов'язаних із використанням побутового газу. Внаслідок вказаних аварій постраждали дев'ять осіб, у тому числі троє загинули.

При цьому безпосередньо у Харкові сталося дві аварії, внаслідок яких постраждали троє осіб. У 2017 році був лише один такий випадок.

"Основні причини нещасних випадків при використанні газу в побуті є: самовільне втручання в систему газопостачання; встановлення витяжної вентиляції із штучним з'єднанням у будинках, які обладнані газовими приладами з відводом продуктів згорання в димохід; встановлення металево-пластикових вікон і дверей, що впливає на погіршення (відсутність) вентиляції в приміщенні для нормальної роботи газових приладів; порушення безпеки під час експлуатації газобалонного устаткування скрапленого вуглеводного газу", - сказано в повідомленні.

Серйозною загрозою також є експлуатація вбудованих в житлові будинки газових котелень. "Їх сьогодні в місті 89 одиниць. Чималу загрозу для житлових будинків та мешканців несе експлуатація балонів зрідженого газу, що часто застосовуються в побуті. Жителі будинків зберігають балони у квартирах, сараях, коморах і навіть підвалах та інших непристосованих для цих цілей місцях", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, під Харковом вибухнув житловий будинок: Двоє людей госпіталізовано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook