На Харківщині "зі знижкою" розмитнили понад тисячу авто

Харківські митники за новим законом розмитнили уже 1 209 транспортних засобів

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

За даними ДФС, з моменту вступу у дію Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" харківські митники оформили 1 209 транспортних засобів особистого користування громадян, у тому числі автомобілів, зареєстрованих у країнах ЄС. Громадяни сплатили 99 млн грн митних платежів.

У ДФС нагадали, що термін застосування коефіцієнта 0,5 спливає 22 лютого 2019 року. "Після цього вказані транспортні засоби будуть оподатковуватися акцизним податком за повними ставками", - сказано в повідомленні.

Довідка Depo.Харків. 25 листопада набрали чинності закони України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", які передбачають нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об'єму двигуна та віку ТЗ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook