На Харківщині заборгованість із зарплати з початку року зросла на майже 17%

У Харківській області з початку року заборгованість із виплати заробітної плати збільшилася на 16,7%

Про це повідомили Depo.Харків у Головному управлінні статистики в Харківській області.

За відомостями облстату, сума заборгованості із виплати заробітної плати, що мала місце на окремих підприємствах, в установах та організаціях Харківської області, на 1 жовтня 2018 року становила 262 млн грн і порівняно з початком 2018 року збільшилась на 16,7% (або на 37,4 млн грн).

При цьому, упродовж вересня розмір заборгованості збільшився на 2% (або на 5,1 млн грн).

Обсяг боргу працівникам області на початок жовтня складав 5,7% від фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2018 р. Основна частина невиплаченої заробітної плати припадала на підприємства промисловості (91,9% від загального показника, або 240,8 млн грн).

За територіальним розподілом найбільший розмір заборгованості із виплати заробітної плати зберігається у Харкові (241,1 млн грн). Також заборгованість мала місце у наступних містах обласного значення та районах Харківської області: Ізюмі, Лозовій, Первомайському, Чугуєві, Балаклійському, Барвінківському, Валківському, Зміївському, Золочівському, Кегичівському, Харківському та Шевченківському районах.

Із загальної суми заборгованості на економічно активні підприємства припадало 14,9% боргу, суб'єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 80,4%, економічно неактивні підприємства, тобто які призупинили виробничо-господарську діяльність у 2017 і попередніх роках, – 4,7%.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook