На Харківщині за новими умовами розмитнили вже 70 "євроблях"

Протягом трьох тижнів дії нових правил розмитнення автомобілів, зареєстрованих у країнах ЄС, харківські митники оформили 70 таких авто

Про це повідомив начальник управління Харківської митниці ДФС Валерій Найчук, передає Depo.Харків з посиланням на "UA:Харків".

Він зазначив, що митники вже оформили 70 автомобілів, ще близько 100 власників машин з іноземною реєстрацією подали документи на розмитнення.

Довідка Depo.Харків. 25 листопада набрали чинності закони України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", які передбачають нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об'єму двигуна та віку ТЗ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook