На Харківщині за корупційне правопорушення судили співучого депутата, який збіднів у міськраді (ФОТО)

У Харківській області суд визнав депутата міської ради Віктора Євтюшкіна винуватим у порушенні вимог фінансового контролю

Про це йдеться в постанові Чугуївського міського суду Харківської області від 5 вересня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), складений на депутата Чугуївської міської ради 1990 року народження Віктора Євтюшкіна.

Згідно матеріалів справи, Євтюшкін невчасно подав електронну декларацію за 2017 рік. Своїми діями він порушив вимоги, які передбачені ч. 1 ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції".

Вивчивши матеріали провадження, суд визнав Євтюшкіна винуватим у скоєнні правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн.

Згідно електронної декларації Євтюшкіна за 2017 рік, у депутата не було абсолютно ніякого доходу. Він також не має ані житла, ані транспортних засобів, ані будь-яких заощаджень.

У 2016 році Євтюшкін мав 10 тис. грн заощаджень і отримав кредит у 16 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Харків, восени 2015 року Євтюшкін був обраний депутатом Чугуївської міської ради від партії "Центр" (проект екс-регіонала Дмитра Шенцева). За нього проголосували 169 виборців.

Згідно відомостей ЦВК, Євтюшкін народився 27 листопада 1990 року. Має професійно-технічну освіту й тимчасово не працює. Водночас, з огляду на фото Євтяшкіна на його сторінці "Вконтакті", депутат займається боксом, неофіційно підробляє (бо тимчасово безробітний) нанесенням татуювань, а також співає.

У 2016 році Євтюшкін та його "Вітян Band" дали "великий концерт" у смт Кочеток Чугуївського району. Відвідувачам заходу депутат обіцяв "конкурси, призи, гарний настрій, а також супровід клубної вечірки". Вартість входу на депутатський концерт тоді складала від 30 до 40 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook