На Харківщині з'являться нові заповідники

Три нових заказника будуть включені до складу природно-заповідного фонду області

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської облради.

За даними облради, депутати ухвалили винесення на пленарне засідання сесії питання про створення ентомологічного заказника місцевого значення "Малорогозянський".

Як зазначили у Департаменті екології та природних ресурсів, територія заказника, що пропонується для включення до складу природно-заповідного фонду області, представлена рідкісними природними комплексами, має значну природоохоронну цінність для Золочівського району. "На території зберігається фрагмент типових луків з рідкісними видами комах та понад 200 видів рідкісних рослин, занесеними до Європейського Червоного списку, Червоної книги України та Червоного списку Харківської області", - зазначили в облраді.

Гідрологічний заказник місцевого значення "Вітрівський" на території Балаклійського району та ентомологічний заказник місцевого значення "Гаврилівський" на території Борівського району також пропонуються для включення до складу природно-заповідного фонду.

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook