На Харківщині виявили понад 20 нових випадків кору

З 13 по 19 грудня у Харківській області зареєстровано 23 нових випадків кору

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському обласному лабораторному центрі".

За даними центру, із загальної кількості захворілих 10 мешканців Харкова, шість мешканців Валківського, п'ять – Дергачівського та по одному Борівського та Харківського районів. Із 23 захворілих дев'ять дітей.

Загалом з початку року станом на 19 грудня в Харківській області зареєстровано 576 хворих на кір, з них 285 (49,5%) - діти. Летальні випадки не реєструвались.

Найбільша кількість хворих зареєстрована серед мешканців Харкова та Харківського району – 254 та 169 осіб відповідно. Також реєструвались випадки у Вовчанському – 27, Дергачівському та Валківському – по 25, Зміївському – 15, Лозівському – 11, Куп'янському та Сахновщинському – по дев'ять, Красноградському – сім, Шевченківському та Ізюмському – по п'ять, Краснокутському – чотири, Люботині, Великобурлуцькому та Борівському – по два, Золочівському, Коломацькому, Первомайському, Печенізькому та Барвінківському районах – по одному хворому.

Рівень захворюваності характеризується як високий.

За соціальними групами населення розподіл хворих наступний: безробітні – 22,6%, учні загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів – 22,6%, неорганізовані дошкільники – 18,6%, робітники промпідприємств, транспорту та інші – 10,4%, медичні працівники – 7,8%, діти, які відвідують дошкільні навчальні заклади, – 5,2%, студенти вищих навчальних закладів, учні технікумів та ПТУ – 5,9%, службовці – 2,6%, працівники сільського господарства, харчової промисловості, дошкільних і навчальних закладів – 2,1%, вихованці дитячих будинків – 1,9%, пенсіонери – 0,3%.

Процент нещеплених серед захворілих склав 61,9 (357 осіб), у тому числі з причин відмови та відсутності даних про щеплення – 85,7% (306 хворих). Аналіз захворюваності щеплених (219 осіб) свідчить, що 81 (36,9%) має тільки одне щеплення.

У більшості хворих діагноз кору підтверджений лабораторно.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські правоохоронці відкрили провадження через відсутність опалення у квартирах містян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook