На Харківщині виявили майже 60 нових випадків кору

У Харківській області зростає кількість хворих на кір

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському обласному лабораторному центрі".

За даними центру, з 7 по 13 січня у Харківській області захворюваність на кір зросла на 42,5%. Зареєстровано 57 випадків кору, з них серед дітей – 34 (59,6%). Серед мешканців Харкова – 26 випадків, Первомайського району – вісім, Харківського – шість, Ізюмського – п'ять, Дергачівського та Валківського – по чотири, м. Люботин, Близнюківського, Куп'янського та Лозівського районів – по одному.

За соціальними групами населення розподіл хворих наступний: неорганізовані дошкільники та робітники інші – по 22,7%, безробітні – 20,6%, учні загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів – 18,8%, робітники інші – 16,4%, діти, які відвідують дошкільні навчальні заклади, – 8,2%, студенти вищих навчальних закладів, учні технікумів та ПТУ – 7,2%, медичні працівники – 4,1%, вихованці дитячих будинків та службовці – по 1%.

Частина нещеплених серед захворілих склала 64,0% – 62 особи, у тому числі з причин відмови та відсутності даних про проведені щеплення – 63% (39 хворих). Аналіз захворюваності щеплених (35 осіб) показав, що 13 (37,1%) з них мають лише одне щеплення. Тобто, загальна кількість хворих, які не мали імунного захисту від кору склала 77,3%.

Лабораторно діагноз кору підтверджено у 23,7% хворих. Госпіталізовані 83 хворих. Летальні випадки не реєструвались.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області протягом року зменшилася кількість зареєстрованих випадків сказу серед тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook