На Харківщині в туберкульозній колонії знайшли заборонені предмети (ФОТО)

У Харківській області у Покровській виправній колонії (№17) попереджено спроби доставки заборонених предметів

Про це повідомили Depo.Харків у Північно-східному міжрегіональному управлінні з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції.

За відомостями управління, спробу занести заборонені предмети викрили сьогодні, 4 лютого. Під час видачі посилки, яка надійшла засудженому, в пакеті з вівсяними пластівцями було виявлено та вилучено сухі дріжджі.

Крім цього, під час проведення обшукової роботи оперативними працівниками спільно з працівниками відділу нагляду і безпеки було виявлено 5 мобільних телефонів. Усі заборонені предмети були виявлені в місцях, схованих від догляду. За фактами вилучення складені відповідні матеріали.

Довідка Depo.Харків. Державна установа "Покровська виправна колонія (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня". Організована 1961 року як виправно-трудова колонія. Розташована в 20 км від Балаклії.

У 1995 році в колонії вперше було відкрито туберкульозне відділення для лікування засуджених, хворих на туберкульоз. Згодом цей заклад переріс у міжобласну туберкульозну лікарню, на лікування до якої надходять засуджені майже з усіх областей України. Це лікувальний заклад, середнього рівня безпеки (для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які хворі на туберкульоз), планове наповнення якої – 711 осіб.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові схопили чоловіків, які робили наркотичні закладки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook