На Харківщині в райцентрі реконструюють покрівлі всіх багатоповерхівок, - Світлична

У Зачепилівському районі Харківської областе реалізована низка інфраструктурних проектів

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, роботи вже завершили в 5-х будинках, зараз будівельники працюють у 6-му, а завершити всі капремонти планують у листопаді.

За відомостями прес-служби, сьогодні, 15 вересня, з результатами робіт, які вже провели, та подальшими планами під час робочої поїздки до Зачепилівки ознайомилася голова Харківської ОДА Юлія Світлична. Вона оглянула покрівлі будинків по вулиці Центральна та поспілкувалася з місцевими жителями.

Кошти на проведення капремонту покрівель 9-ти багатоповерхівок Зачепилівки цього року виділили з обласного бюджету. Це більше 5 млн грн – завелика сума для місцевого бюджету.

"Капітальні ремонти покрівель були потрібні вже давно. З 2011-го року ми "стукали в усі двері", й дуже вдячні, що ви допомогли, - звернулася до керівника області голова зачепилівського ОСББ "Розвиток" Катерина Терлибаба. - З будинків нашого ОСББ один уже з новим дахом, і ще 3 робитимуть. Кошти є, й уже приїхала бригада, яка працюватиме".

Світлична запевнила жителів Зачепилівки в тому, що проекти розвитку селища реалізовуватимуться й у подальшому.

"Будемо кардинально змінювати ситуацію в Зачепилівському районі. Зараз тут багато питань, на яких потрібно зосередитися. І ми знаємо, над чим працювати: це укріплення шкіл, дитячих садочків, об'єктів ЖКГ, освітлення за проектом "Енергія світла" тощо. Цього року виділили на підтримку району вдвічі більше фінансування, ніж на 10 останніх років разом. Наступного року також знаємо, де зробити акценти. Разом із громадою працюватимемо над укріпленням району", - підкреслила голова ОДА.

Світлична також ознайомилася з ходом ремонтних робіт у зачепилівському дитсадку "Ромашка", де ремонтують приміщення для 2-х додаткових груп. У прес-службі зауважили, що за останні роки в дитсадку "Ромашка" замінили вікна, реконструювали систему опалення та частково відремонтували внутрішні приміщення. У 2018-му коштом обласного бюджету тут капітально відремонтували покрівлю, а зараз реконструюють приміщення для створення 2-х додаткових груп.

Зараз у 7 групах закладу навчаються 153 вихованці. Відкрити нові групи розраховують уже цього року, після чого питання черг до дитсадків у Зачепилівці буде вирішено.

Керівник області відзначила суттєві позитивні зміни, що відбулися в дитсадочку з моменту її останнього приїзду сюди в 2015 році.

"Працюватимемо над тим, щоб завершити ремонт у нових приміщеннях та створити сучасні умови для дітей", - сказала Світлична.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль "Весілля в Малинівці", який зібрав 75 тисяч гостей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook