На Харківщині у держави вкрали хлібокомбінат вартістю 3 млн грн

У Харківській області незаконно приватизували хлібокомбінат вартістю понад 3 млн грн

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, прокуратура області звернулася до суду з позовною заявою про повернення у держвласність майнового комплексу вартістю понад 3 млн грн.

Як розповів начальник управління прокуратури області Олександр Бондаренко, йдеться про комбінат хлібопродуктів загальною площею 11,5 тис. кв. м.

У 2011 році майновий комплекс комбінату передано у відання одного з державних ПАТ. Підприємство мало право користуватися комплексом, однак не розпоряджатися майном. Окрім того, відповідно до вимог законодавства, хлібокомбінат належить до об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації. Незважаючи на це, у 2016 році через нотаріуса право приватної власності на майновий комплекс було зареєстроване за ПАТ.

Щоб скасувати рішення про незаконну приватизацію комбінату, прокуратура звернулася до суду з вимогою про повернення комплексу державі.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові проводиться акція автомобілістів, котрі є власниками транспортних засобів із реєстрацією країн Євросоюзу. Учасники акції періодично перекривають трасу. Сталася бійка з водієм.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook