На Харківщині у 2019 році заплановано відкрити 15 дитсадків, - ОДА

У Харківській області в 2019 році також будуть відкривати додаткові групи для дошкільнят

Як передає Depo.Харків, сьогодні, 6 грудня, під час пленарного засідання XVІІІ сесії Харківської обласної ради затвердили програму "Новий освітній простір Харківщини" на 2019 - 2023 роки.

Як повідомили в Департаменті освіти та науки Харківської ОДА, відповідно до програми в 2019 році в регіоні заплановано відкриття 15 закладів дошкільної освіти та 30-ти додаткових груп для дошкільнят.

"Планується провести реконструкцію та капітальний ремонт 12-ти закладів дошкільної та загальної середньої освіти. А також забезпечити 54 заклади освіти сучасним обладнанням, комп'ютерною технікою, мультимедійним та інтерактивним обладнанням", - розповіли в департаменті.

Також заплановано відкриття 10 ресурсних кімнат та 15 медіатек.

"Метою програми є забезпечення стабільного розвитку системи освіти в регіоні відповідно до вимог суспільства, економіки, забезпечення особистісного розвитку дітей та молоді згідно з їхніми індивідуальними здібностями і потребами", - говориться у пояснювальній записці до проекту програми.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківська облрада ухвалила бездефіцитний бюджет. Депутати Харківської облради підтримали бюджет на 2019 рік із доходами та видатками у рівній сумі - 13,4 млрд грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook