На Харківщині у 2017 році вдалося скоротити борги із зарплати, - Світлична

Колегія Харківської облдержадміністрації розглянула питання погашення боргів по зарплаті в регіоні

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, питання своєчасної виплати зарплат та ліквідації боргів підприємств області перед своїми працівниками сьогодні, 13 березня, стало центральним на розширеному засіданні колегії обладміністрації та представників прокуратури Харківської області.

Відкриваючи засідання, голова Харківської ОДА Юлія Світлична наголосила на тому, що наразі з боку влади є повне сприяння розвитку бізнесу на території регіону.

"Зроблено чимало кроків, щоб підвищити рівень захищеності бізнесу та виробника, надати сприятливі умови та спростити ведення бізнесу. Відповідальність підприємств та їх керівників повинна бути дзеркальною, - підкреслила керівник області. - Якщо ми говоримо про людей, то перша умова: потрібно платити заробітну плату. Накопичувати борги підприємствам неможливо за однієї простої причини – потрібно піклуватися про людей. Це особливе завдання кожного керівника та органів влади зокрема".

Світлична відзначила, що рішення розглянути стан виплат зарплат у області на колегії ОДА прийняли кілька місяців тому – під час підсумкової колегії обласної прокуратури.

"Хочу попередити всіх - і керівників підприємств, і представників органів влади про особливу відповідальність щодо дотримання законодавства. Також вимагаю оперативної реакції на порушення закону з боку підприємців або промисловців та притягнення їх до відповідальності. Ніщо не може стримувати виплату зарплат", - наголосила керівник Харківської ОДА.

Вона також повідомила, що протягом минулого року спільними зусиллями в нашому регіоні вдалося скоротити заборгованість із зарплати на 6,5 млн грн. Світлична відзначила, що в регіону є специфіка, а саме – тут розташована велика кількість державних промислових підприємств, органами управління яких є відповідні міністерства й державні концерни. "Але на цих підприємствах працюють наші люди. Ми повинні їх чути та піклуватися про них, отже оперативно та вчасно реагувати на порушення законодавства", - сказала керівник області.

Під час колегії про стан оплати праці та погашення боргів на підприємствах області доповів заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк. Також участь у розгляді питання взяли прокурор Харківської області Юрій Данильченко та начальник ГУ Держпраці Володимир Рожанський.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські прикордонники завадили кримінальному авторитету втекти на Росію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #зарплата