На Харківщині шість посадовців втратили роботу після фінансової перевірки

Аудитори Харківщини протягом січня-грудня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на понад 33 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби.

За даними прес-служби, за недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуті 370 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 45 осіб, із займаних посад звільнено шість посадових осіб.

До об'єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 108 випадках застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат перед органами прокуратури ініційовано пред'явлення 18 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано 49 матеріалів ревізій та вісім аудиторських звітів. Розпочато 40 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручені 25 письмових повідомлень про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають моніторингу, на суму понад 20,6 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, харківська підземка віддала 50 млн грн фірмі, що веде до "завербованого ФСБ" Мусєєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook