На Харківщині шахраї вимагають гроші, прикриваючись прокуратурою

У Харківській області протягом останнього тижня до низки підприємств телефонували невідомі особи

Як зазначають у прес-службі прокуратури Харківської області, шахраї казали, що телефонують з приймальні першого заступника прокурора області, та вимагали від керівників підприємств перерахувати кошти "на благодійність".

"Зазначена шахрайська схема не нова. Аналогічні злочинні дії вже мали місце в інших регіонах України. Прикриваючись чужим ім'ям, зловмисники намагаються здобути легку наживу та одночасно з цим дискредитувати органи прокуратури. Зважаючи на викладене, заявляємо, що керівництво прокуратури Харківської області не має жодного відношення до подібних дій", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі звернулися до громадян із закликом бути вкрай обачними. "Зазвичай зловмисники користуються номером 066 685 63 19, однак можливі подібні дзвінки з будь-яких інших телефонів. У випадку аналогічних звернень у жодному разі не виконуйте вказівок шахраїв та не перераховуйте кошти. Пам'ятайте, що такі повідомлення є провокацією і злочином. У разі вимагання грошей від імені прокуратури закликаємо негайно звертатись із заявами до правоохоронних органів", - підкреслили у прес-службі.

За вказані протиправні дії передбачена кримінальна відповідальність згідно зі ст.190 КК України (шахрайство).

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook