На Харківщині ще дев'ять людей захворіли на кір: Зареєстрований новий спалах

З 8 по 14 листопада у Харківській області зареєстровано дев'ять випадків кору, із них сім серед дітей

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському обласному лабораторному центрі".

Загалом з початку року станом на 14 листопада в області зареєстрований 501 випадок кору, з них 244 у дітей. За даними центру, летальні випадки не зареєстровані.

Найбільша кількість хворих зареєстрована серед мешканців Харкова та Харківського району – 203 та 163 особи відповідно.

Рівень захворюваності на кір розцінюється як високий.

За соціальними групами населення розподіл хворих наступний: безробітні – 24,2%, учні загальноосвітніх шкіл та шкіл інтернатів – 21,8%, неорганізовані дошкільники – 19,8%, робітники промпідприємств, транспорту та інші – 9,6%, медичні працівники – 8,2%, діти, які відвідують дошкільні навчальні заклади – 4,6%, службовці – 2,9%, студенти вищих навчальних закладів – 3,2%, працівники сільського господарства, харчової промисловості, дошкільних і навчальних закладів – 2,2%, учні технікумів та ПТУ – 1,8%, вихованці дитячих будинків – 1,3%, пенсіонери – 0,4%.

Медики підкреслили, що кількість нещеплених серед захворілих склала 63,1% (316 осіб), у тому числі з причин відмови та відсутності даних про щеплення – 86,7% (274 хворих). Аналіз захворюваності щеплених (185 осіб) свідчить, що 70 хворих (37,8%) мають одне щеплення.

Майже у 60,0% хворих діагноз кору підтверджено лабораторно.

Зареєстровано 25 спалахів кору, 24 з яких локалізовані у межах інкубаційного періоду, у одному — протиепідемічні заходи тривають.

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook