На Харківщині протягом тижня відбудуться два потужні міжнародні форуми, - Світлична

У Харківській області відкритий сьогодні юридичний форум розпочав міжнародний сезон у регіоні

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 25 вересня, голова ОДА Юлія Світлична взяла участь у відкритті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого.

"ІІ Міжнародний юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Менше ніж за тиждень ми прийматимемо Х Міжнародний економічний форум, на який приїдуть біля 600 учасників – як українців, так і представників іноземних країн. На вчора ми мали 31 делегацію з різних країн світу, а сьогодні маємо підтвердження участі від 35 країн. Це буде особлива подія для Харківщини, адже родзинкою форуму є підписання реальних контрактів та договорів, які завантажують економіку регіону. І цього року нам буде, що сказати землякам", - підкреслила Світлична.

Вона відзначила, що такий старт "міжнародної осені" на Харківщині є символічним, адже жодна економічна реформа не може бути впроваджена без юридичного обґрунтування.

"Сьогодні Харківщина вітає кращих юристів України та потужні іноземні делегації. У форумі беруть участь представники Уряду України, судової, законодавчої, виконавчої гілок влади. І все це свідчить про одне: авторитет Харкова як юридичного центру України працює на міжнародний авторитет нашої держави. Переконана, що Другий міжнародний юридичний форум у Харкові зможе задати високий рівень дискусії та стане ефективним майданчиком для обміну досвідом та презентації напрацювань", - сказала голова ОДА.

Міністр освіти України Лілія Гриневич, яка цьогоріч бере участь у роботі Харківського юридичного форуму, відзначила, що відтепер цей захід має статус державного. Вона додала, що важливим напрямком роботи форуму стане розгляд питань розвитку правничої освіти в Україні та особливо – оцінювання якості тієї вищої освіти, яку отримують правники.

Співголова оргкомітету ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, ректор НЮУ ім. Я. Мудрого Василь Тацій подякував керівництву держави та області за підтримку в організації та проведенні заходу. Він відзначив, що цього року для участі в форумі на Харківщину прибули представники 23 країн світу.

"Серед них Бельгія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Словаччина, США, Угорщина, Чехія, Швейцарія, Швеція та Японія. Широке коло компетентних людей, що приймають участь у форумі, мають підняти питання, які є актуальними для всіх людей у світі", - сказав Тацій.

Спеціальною темою цьогорічного форуму обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. У роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики, судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місії ОБСЄ, інших організацій. Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та гендерної рівності, зустрічі з представниками уряду, органів юстиції і прокуратури.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківському СІЗО арештант замаскував пакет коноплі під гороховий суп.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook