На Харківщині пробне ЗНО вирішили пройти 7 тисяч людей

На пробне зовнішнє незалежне оцінювання у Харківській області зареєструвалися вже понад 7 тисяч людей

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка.

Він зазначив що реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня.

"Пробне оцінювання не є обов'язковим. Воно здійснюється за кошти абітурієнта. Вартість проходження пробного ЗНО з одного предмета складає 132 грн. Це найнижча ціна по Україні. Але в нас в області є чудова практика, коли вже третій рік поспіль Балаклійська районна державна адміністрація і районна рада знаходять можливість оплатити пробне оцінювання з одного предмету для кожного абітурієнту району. І це дає результати. Показники якості знань у Балаклійському районі, які демонструють абітурієнти, щороку зростають. Адже діти мають змогу перевірити свої сили", - сказав Сидоренко.

Він також зазначив, що головна мета пробного зовнішнього незалежного оцінювання - ознайомити всіх охочих з процедурою проведення ЗНО.

Пробне ЗНО на Харківщині буде проведено 16 та 23 березня. Реєстрація триває на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook