На Харківщині приватникам незаконно віддали землю вартістю 100 тис. грн

У Харківській області прокуратура розпочала розслідування за фактом незаконної передачі в приватні руки сільгоспугідь вартістю понад 100 тис. грн

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, Дергачівська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконної передачі сільськогосподарських земель у приватні руки.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Андрій Кравченко, у 2009 році рішенням Дергачівської міської ради три земельних ділянки загальною вартістю понад 100 тис. грн були передані у власність громадянину.

Однак, як з'ясувало слідство, зазначені території належать до земель сільськогосподарського призначення та розташовані поза межами населених пунктів. Тому, відповідно до законодавства, розпоряджатися ділянками міська рада не мала права. Рішення про надання угідь у власність могла ухвалити лише районна державна адміністрація.

Досудове розслідування проводиться за ч.2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України (зловживання службовим становищем та службова недбалість, що спричинили тяжкі наслідки).

Зараз вирішується питання щодо вжиття заходів представницького характеру з метою повернення незаконно вилучених земель державі.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області викрили держпідприємство, яке ухилилося від сплати 14,8 млн грн податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook