ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині працевлаштування потребують 17 тисяч переселенців

У Харківській області оселилися чи не найбільше вимушених переселенців із Донбасу

Depo.
14 листопада 2017 17:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків організатори заходу, сьогодні, 14 листопада, в Харкові в відбувся круглий стіл "Пошук роботи – пошук себе", під час якого обговорювалися проблеми працевлаштування переселенців.

"Після Луганської та Донецької областей Харківська область займає третє місце за кількістю переселенців. На сьогодні 17 тисяч людей потребують працевлаштування і це переважно молодь та жінки. Також нагальною є проблема пошуку роботи для чоловіків, які працювали у вугледобувній промисловості", - сказала радник Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Харківській області Ольга Аверіна.

Під час круглого столу представники Українського фонду соціальних інвестицій ознайомилися з новою програмою фонду – "Гідна праця". Програма стартувала цього місяця і її учасниками є переселенці, мешканці Харківщини, а також випускники шкіл. В рамках програми усі бажаючі пройдуть низку тренінгів, особистих консультацій, бізнес-курс або курси з перекваліфікації, задля того, щоб збільшити можливості отримати бажану роботу.

"Ми понад 17 років працюємо в усіх регіонах України і за цей час виконали близько 1300 соціальних проектів. Понад 1 мільйон людей отримали теплі школи та дитячі садочки, люди у сільській місцевості - доступ до питної води. Також ми відновлювали фельдшерсько-акушерські пункти, дороги, клуби та бібліотеки. Коли постала проблема переселенців, Уряд Німеччини уклав угоду з Урядом України та через банк KfW став фінансувати новий проект Українського фонду соціальних інвестицій зі створення соціального житла для цих людей. В кінці 2018-го року у 6 містах Харківської області понад 200 сімей отримають житло. Але ми також звертаємо увагу на соціальну адаптацію переселенців. Тому і розпочинаємо нову програму "Гідна праця", - повідомив директор Харківського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Володимир Крищук.

За оцінками голови Правління Громадської організації "Фонд "Професійний розвиток Харкова" Ірини Фоменко, близько 500 переселенців та місцевих мешканців вдосконалять свої професійні навички, завдяки чому зможуть знайти нову роботу або відкрити власну справу.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на громадське обговорення тарифів на тепло не пустили представників ОБСЄ.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків