На Харківщині поточного року відремонтують 200 км доріг державного значення, - Світлична

У Харківській області головний пріоритет у дорожньому будівництві у 2018 році стане траса сполученням Харків – Суми

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, питання організації ремонтних робіт на шляхах Харківщини сьогодні, 13 березня, розглянули під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації.

"Минулого року у сфері дорожнього будівництва в області було зроблено надзвичайно багато. Ремонти в такій кількості не проводилася роками, проте попереду в нас ще багато роботи, - відзначила голова ОДА Юлія Світлична. - Сподіваюся, що за наявності надходжень наш план на 3 роки наперед – це зробити якісно ключові дороги в області. Будемо залучати до цього й кошти обласного бюджету, й місцеві бюджети, й державні резерви. Основний пріоритет на цей рік – це дорога Харків – Суми. Необхідне фінансування з державного бюджету було виділено особисто Президентом України. Я прошу САД приступити до ремонту дороги як тільки дозволить погода. Міст у Губарівці вже збудовано, отже, нам ніщо не заважає".

Керівник області також відзначила, що, підтримавши жителів Харківщини, звернулася до Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів України, а також до Укравтодору з питанням включення до плану капітального ремонту на 2019 рік дороги Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка.

Світлична наголосила, що питання якості дорожнього покриття в області має вирішуватися в комплексі з питаннями безпеки на автошляхах регіону.

"Я дала доручення щодо розробки комплексної обласної програми безпеки дорожнього руху - разом із Національною поліцією, представниками громадськості та фахівцями. Це й питання встановлення та оновлення дорожніх знаків, нанесення розмітки тощо", - відзначила керівник області.

Заступник голови Харківської ОДА Євгеній Шахненко у своючергу повідомив, що цього року кошти державного бюджету будуть спрямовані на наступні дорожні роботи: капітальний ремонт дороги Чугуїв – Мілове (103 – 110км) – до Сватівського району Харківської області та шляхопровід на цій дорозі; поточний ремонт дороги Харків – Охтирка (від Харкова до межі з Сумською областю); поточний ремонт дороги Київ – Харків – Довжанський (завершення робіт по дорозі Харків – Чугуїв – Ізюм – до кордону з Донецькою областю та капітальний ремонт на цій дорозі шляхопроводу в районі села Граково).

Шахненко відзначив, що цього року фінансування з держбюджету ремонтних робіт на дорогах Харківщини збільшиться на 33% порівняно з 2017-м.

Також триватимуть поточні ремонти, що здійснюються за рахунок коштів митного експерименту, на дорогах Мерефа – Зміїв, Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ, Зачепилівка – Андріївка – Кегичівка – Старовірівка. Складено й перелік шляхів місцевого значення та комунальних доріг у населених пунктах регіону, які цього року вперше ремонтуватимуться коштом обласного Дорожнього фонду.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області у 2017 році вдалося скоротити борги із зарплати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #дороги