ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Харківщині покарали голову сільради, який "прилаштував" сина біля себе

У Харківській області прокуратура довела вину сільського голови, який працевлаштував сина при сільраді 

Depo.
20 червня 2017 11:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської прокуратури, Вовчанський районний суд області підтримав вимоги Чугуївської місцевої прокуратури і визнав винним одного з місцевих сільських голів у недотриманні антикорупційного законодавства за ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

За інформацією першого заступника керівника місцевої прокуратури Івана Єни, голову сільради оштрафовано на 3400 грн (200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Улітку 2016 року депутати місцевої ради проголосували за те, щоб прийняти 25-річного сина голови сільради на посаду службовця з питань ведення військового обліку та місця проживання фізосіб.

"Встановлено, що свій голос за таке рішення віддав і батько новопризначеного фахівця та підписав відповідне розпорядження про прийняття його на роботу. Фактично син працевлаштувався до батька-голови під його пряме підпорядкування, що є порушенням антикорупційного законодавства",- розповів Єна.

Більше того, посадовець не повідомив депутатів про наявність реального конфлікту приватних інтересів з його публічними обов'язками і не виправив ситуацію у визначений законом термін - не звільнив родича з роботи.

Після виявлення прокуратурою конфлікту інтересів матеріали передано до суду.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові розкрили злочинну групу, яку "сколотив" вбивця полісменів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків