На Харківщині після аудиту покарали 320 "бюджетних" порушників

Аудитори Харківської області протягом січня-листопада забезпечили відшкодування втрат на понад 30 млн грн    

 

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби.

За даними відомства, за недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуті 320 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 37 осіб, із посад звільнено п'ять посадових осіб.

До об'єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 89 випадках застосовані фінансові санкції: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред'явлення 18 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано 43 матеріали ревізій та шість аудиторських звітів. Розпочато 38 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручені 25 письмових повідомлень про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано 16 інформацій про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу на суму понад 20,6 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook